ПОЛОЖЕННЯ про Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту...

ПОЛОЖЕННЯ

про Чемпіонат Дніпровського району м. Києва

з сімейного спорту

1. Загальні положення

1.1. Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту (далі - Чемпіонат) проводиться в рамках Чемпіонату м. Києва з сімейного спорту, засновником, якого є ГО «Асоціація сімейного спорту України».

Чемпіонат є відбірковим етапом Чемпіонату м. Києва з сімейного спорту.

1.2. Метою Чемпіонату є:

залучення сімей Дніпровського району до занять фізичною культурою і спортом;

виявлення самої спортивної сім’ї в Дніпровському районі м. Києва;

виявлення сімей, які будуть брати участь в фінальній частині Чемпіонату м. Києва з сімейного спорту.

2. Організатори Чемпіонату

2.1. Організаторами Чемпіонату є:

 відбіркового етапу (зональних відбіркових змагань): благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський», управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, ВСГО «Україна - країна героїв»;

           фінального етапу (районних фінальних змагань): ГО «Асоціація сімейного спорту України».

Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський», управління   освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, ВСГО «Україна - країна героїв» виступають партнерами фінального етапу Чемпіонату.

2.2. Для організаційно-технічного, інформаційно-роз’яснювального та методичного забезпечення відбіркових змагань Чемпіонату наказом президента БФ «Дніпровський» за узгодженням з іншими організаторами та партнерами Чемпіонату утворюється оргкомітет з проведення відбіркового етапу Чемпіонату.

Оргкомітет з проведення фінального етапу (фінальних змагань) Чемпіонату утворюється ГО «Асоціація сімейного спорту України».

3.  Умови проведення Чемпіонату

3.1. Змагання Чемпіонату проводяться у вигляді спортивних естафет з елементами різних  видів спорту зокрема, таких як футбол, хокей та регбі. У змаганнях беруть участь команди, які складаються з членів однієї сім’ї (батько, мати та діти).

3.2.  Чемпіонат проводиться у два етапи:

Перший етап – зональні відбіркові змагання.

На цьому етапі проводяться зональні відбіркові змагання, участь в яких беруть команди сімей, що проживають на території відповідних мікрорайонів.

Переможці та призери зональних відбіркових змагань отримують право брати участь у другому етапі Чемпіонату.

Умови та порядок проведення зональних відбіркових змагань визначаються Регламентом зональних відбіркових змагань Чемпіонату Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту, який затверджується організаційним комітетом з проведення  першого етапу Чемпіонату.

За ініціативою загальноосвітніх навчальних закладів зональним змаганням можуть передувати змагання у відповідних ЗНЗ. Їх переможці автоматично отримують право на участь у зональних відбіркових змаганнях Чемпіонату.

Відбір інших учасників зональних відбіркових змагань здійснює оргкомітет відповідно до поданих заявок.

Другий етап – районні фінальні змагання.

Районні фінальні змагання проводяться серед переможців першого етапу Чемпіонату.

Перелік сімей, які пройшли перший етап Чемпіонату і отримали право участі у другому етапі, передається до ГО «Асоціація сімейного спорту України» не пізніше 20 днів до початку змагань другого етапу Чемпіонату. В переліку повинні бути вказані прізвища родин, кількість учасників та контактні телефони.

3.3.  До участі у Чемпіонаті допускаються всі бажаючі сім'ї з дітьми від 7 до 13 років.

У складі команд-учасниць повинно бути не менше 3 чоловік: батько, мати та діти (кількість дітей не обмежена).

Кожна сім'я повинна мати назву своєї команди.

4. Строки проведення Чемпіонату

4.1. Перший етап: зональні відбіркові змагання проводяться у вересні-грудні. Дати проведення змагань додатково визначаються оргкомітетом з проведення першого етапу Чемпіонату.

Другий етап: фінальні змагання Чемпіонату проводяться у лютому. Дата проведення змагань додатково визначається ГО «Асоціація сімейного спорту України» за узгодженням з партнерами фінального етапу Чемпіонату.

5.  Заявка на участь у Чемпіонаті.

Заявка на участь у Чемпіонаті подається до оргкомітету з проведення першого етапу Чемпіонату за формою та в терміни встановлені оргкомітетом. Заявка для участі у Чемпіонаті подається у друкованому та електронному на e-mail: stecs@ukr.net, bfdnipr@mail.ua.  Телефон для довідок: (093) 073-21-04.

6.  Місце проведення

Місця проведення загальних відбіркових змагань Чемпіонату визначається оргкомітетом з проведення першого етапу Чемпіонату.

Місце проведення другого етапу Чемпіонату (фінальних змагань) визначається ГО «Асоціація сімейного спорту України» за узгодженням з управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державною адміністрацією.

7.  Нагородження учасників Чемпіонату

Команди, які посіли 1-3 місця першого етапу Чемпіонату,  отримують відповідні дипломи.

Команди, які посіли 1-3 місця у другому етапі Чемпіонату,  отримують відповідні  кубки,  дипломи та пам’ятні подарунки.

8.  Фінансові витрати

Всі витрати на організацію та проведення першого етапу Чемпіонату несуть БФ «Дніпровський» та  його спонсори.

Витрати на організацію та проведення другого етапу Чемпіонату несуть ГО «Асоціація сімейного спорту України», Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський» та його спонсори.
Дата: 2017.02.20

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины