Проекти

Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу серед команд за місцем проживання (далі - Чемпіонат) проводиться серед дітей та молоді у вікових категоріях 13-14, 15-16, 17-18, 19-25, 26 і більше років.

Організаторами Чемпіонату є відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський», громадська організація «Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожен двір».

Мета Чемпіонату

Розвиток футболу, пропаганда та популяризація здорового способу життя, організація дозвілля та видовищних заходів, залучення дітей, підлітків та молоді до активних занять спортом у Дніпровському районі м. Києва. Сприяння соціальному, культурному і фізичному розвитку молоді, протидія розвитку екстремізму, насильства та асоціальних форм поведінки в молодіжному середовищі...

Дата: 2015.03.22


У Дніпровському районі міста Києва є багато  хороших спортивних традицій. Одна з них – це щорічна Спартакіада студентської молоді.

Дата: 2015.03.08


Змагання з черлідингу проводяться серед команд загальноосвітніх шкіл Дніпровського району м. Києва. Змагання відкриті для участі команд загальноосвітніх шкіл інших районів м. Києва та Київської області.

Від однієї школи можуть виставлятись деккілька команд, але в різних категоріях та вікових групах. Команди та окремі учасники діляться за віком:

  •  6-8 років;
  • 9-12 років;
  • 13-16 років.

Дата: 2014.12.26


Організатори

Благодійний фонд «Дніпровський»,

Дніпровський районний в м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  

Мета проведення:

Презентація діяльності громадських та благодійних організацій в сфері надання соціальних послуг різним категоріям населення, жінкам, дітям, молоді, людям похилого віку та іншим.

Основні завдання:

  • Презентація громадськості соціальних проектів, послуг та технологій державних і недержавних організацій.
  • Узагальнення  бази  даних організацій соціальної сфери та їх послуг, поновлення цієї інформації.
  • Залучення  громадськості до вирішення соціальних проблем різних категорій громадян на місцевому рівні.
  • Інформування  громадськості щодо наявних соціальних  послуг  шляхом  висвітлення  діяльності   організацій соціальної сфери в засобах масової інформації.
  • Розвиток волонтерського руху.
  • Привернення  уваги  бізнесових  структур  до соціальних проблем мешканців Дніпровського району, розвиток благодійництва.
  • Налагодження партнерства між державними та недержавними організаціями, установами соціального спрямування Дніпровського району.

Дата: 2014.12.12


<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >>

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины