Запрошуємо на І-й міський хореографічний фестиваль-конкурс «Дніпровська феєрія танців»...

8-10 квітня 2016 року за адресою вул. Жмаченко,26 (актова зала Київського технікуму готельного господарства) відбудеться І-й міський хореографічний фестиваль-конкурс «Дніпровська феєрія танців»

Організаторами фестивалю-конкурсу є: Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»; Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація, колективний учасник БФ «Дніпровський»  - молодіжна громадська організація «Спортивно-оздоровчий клуб «Гармонія».

У міському фестивалі–конкурсі беруть участь аматорські хореографічні колективи та окремі виконавці м. Києва віком від 4 до 18 років.

Фінансування фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок БФ «Дніпровський» та благодійних внесків учасників.

Благодійний внесок учасників фестивалю-конкурсу (за виконання ОДНОГО конкурсного номеру в одній номінації для одного виконавця): 50 грн.

Фестиваль – конкурс проводиться в три  етапи.

І етап – конкурсна програма, в якій приймають участь аматорські хореографічні колективи та окремі виконавці міста Києва, заочно, на підставі поданих ними відеозаписів конкурсних номерів, які повинні бути надіслані до 15 березня 2016 р. (разом з заявкою).

ІІ етап – конкурсна програма, в якій приймають участь хореографічні колективи та окремі виконавці міста Києва, які були відібрані  на І-етапі фестивалю-конкурсу

ІII етап -  гала–концерт за участю переможців ІІ  етапа ( лауреати 1 ступеня), інших колективів, окремих виконавців  - за рішенням журі конкурсної програми та гості, запрошені оргкомітетом фестивалю-конкурсу.

Заявка на участь у фестивалі – конкурсі слід направити на електронну адресу aquafithome@mail.ru з темою листа «Дніпровська феєрія танців» до 15 березня 2016 р. за формою, що додається.

Положення фестивалю-конкурсу дивіться bfdnipr.com/projects/view/49

Заявка вважається прийнятою тільки після того, як на неї отримана відповідь від оргкомітету.

До зустрічі на фестивалі-конкурсі!
Дата: 2016.02.11

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины