Регламент Відкритого чемпіонату Дніпровського району м. Києва з черлідингу

РЕГЛАМЕНТ

Відкритого чемпіонату Дніпровського району м. Києва з черлідингу

Відкритий чемпіонат Дніпровського району м. Києва з черлідингу (далі – Чемпіонат) проводиться з метою:

Популяризації черлідингу серед учнів загальноосвітніх закладів міста Києва.

Зміцнення спортивних зв’язків, обмін досвідом.

Зростання спортивної майстерності  черлідерів.

Термін та місце проведення Чемпіонату

Чемпіонат проводиться 3-го березня 2015 року з 12.00 до 19.00 в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва.

Підготовку місця проведення Чемпіонату забезпечує Центр культури та мистецтв Дніпровського району міста Києва.

Керівництво Чемпіонату

Загальне керівництво та організація Чемпіонату здійснюється оргкомітетом у складі представників благодійних організацій «Благодійний фонд «Дніпровський» та «Благодійний фонд Маляревича», управлінь освіти та культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району міста Києва.

Оргкомітет Чемпіонату утворюється наказом президента Благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський» (за погодженням з іншими співорганізаторами).

Номінації Чемпіонату

Змагання проводяться серед  команд загальноосвітніх навчальних закладів в номінаціях:

«данс-соло, 6-8 років»; «данс-соло, 9-12 років», «данс-соло, 13-16 років», «джаз-соло, 6-8 років», «джаз-соло, 9-12 років», «джаз-соло, 13-16 років», «хіп-хоп-соло, 6-8 років», «хіп-хоп соло, 9-12 років», «хіп-хоп соло, 13-16 років», «данс-дует, 6-8років», «данс-дует, 9-12 років», «данс-дует, 13-16 років», «джаз-дует, 6-8 років», «джаз-дует, 9-12 років», «джаз-дует, 13-16 років», «хіп-хоп-дует, 6-8 років», «хіп-хоп дует, 9-12 років», «хіп-хоп дует, 13-16 років», «данс-квартет, 6-8 років», «данс-квартет, 9-12 років», «данс-квартет, 13-16 років», «джаз-квартет, 6-8 років», «джаз-квартет, 9-12 років», «джаз-квартет, 13-16 років», «хіп-хоп-квартет, 6-8 років», «хіп-хоп, квартет 9-12 років», «хіп-хоп квартет, 13-16 років», «данс-команда, 6-8 років», «данс-команда, 9-12 років», «данс-команда, 13-16 років», «джаз-команда, 6-8 років», «джаз-команда, 9-12 років», «джаз-команда, 13-16 років», «хіп-хоп-команда, 6-8 років», «хіп-хоп команда, 9-12 років», «хіп-хоп команда, 13-16 років».

Учасники Чемпіонату

До участі у Чемпіонаті допускаються учні загальноосвітніх закладів віком від 6 до 17 років  (6-8 років - молодші діти, 9-12 років - юнаки, 13-16 років – юніори), які включено до заявки та мають дозвіл лікаря на участь у змаганнях.

Кількість черлідерів становить: в команді- 10 чол. (якщо в день змагань один або декілька учасників захворіли, або мають інші поважні причини відсутності, така команда може бути допущенна до змагань рішенням  оргкомітету); в квартеті -  4 чол.; в дуеті - 2 чол.; в соло - 1 чол.

У команді може бути заявлений 1 запасний черлідер. Кожен учасник Чемпіонату може виступати лише за одну команду у відповідній змагальній категорії(номінації). Виступ учасника від різних команд в одній змагальній номінації забороняється. Один учасник може виступати у декількох номінаціях. Учасник може мати декілька виступів в номінаціях різного віку (наприклад, «данс-соло, 8-12 років» та «данс-соло, 13-16 років»), але за умови, якщо друга, обрана ним, вікова група буде старшого ніж учасник віку.

 

Програма Чемпіонату

12.00 -14.30 – змагання у номінаціях «соло» та «дует», вік учасників від 6 до 16 років (таблиця виступів у додатку 2). 

14.30-15.00 - підведення підсумків у номінаціях «соло» та «дует».

15.00 – 15.45 – офіційне відкриття Чемпіонату та нагородження переможців у номінаціях «соло» та «дует».

16.00-18.00 – змагання у номінаціях «квартет» та «команда» (таблиця виступів у додатку 3).

18.00-18.30 - підведення підсумків у номінаціях «квартет» та «команда».

18.30-19.00 - нагородження переможців  у номінаціях «квартет» та «команда» та офіційне закриття Чемпіонату.

Умови проведення Чемпіонату

Остаточні заявки подаються у письмовій формі, за спеціальною формою згідно додатку 1.

УВАГА! Кожна категорія виступу подається в окремій заявці (наприклад, перша заявка «данс-соло, 9-12 років», друга заявка «данс-команда, 13-16 років», третя «заявка данс-дует, 9-12 років»).

Змагання проводяться в один етап.

Кожна збірна команда ЗНЗ має табличку з назвою учбового закладу.

Тривалість виступів у номінаціях: «команда» – 2.00хв.-2.30хв., «квартети» – 1.30хв.-2.15хв., «соло» та «дуети» 1.15хв.-1.45хв.

Змагання у номінаціях, до яких було подано менше трьох заявок, не проводяться. Учасники у цих номінаціях беруть участь у позаконкурсній програмі.

Визначення та нагородження переможців Чемпіонату

Переможців Чемпіонату змагань визначає суддівська колегія з 5 професійних суддів України з черлідингу, які мають відповідну суддівську кваліфікацію та категорію, підтверджену Всеукраїнською федерацією черлідингу .

За підсумками виступів команд і окремих учасників присвоюється 1, 2, 3 місця в кожній номінації. Переможці визначаються за найбільшою кількістю набраних балів. У випадках рівної кількості балів, переможець визначається рішенням суддівської бригади з урахуванням оцінок за техніку виконання (сума оцінок за техніку виконання є вирішальною).

 

Виступи спортсменів оцінюються по шкалі від 0 до 10. Результати виступу оформлюються протоколом за формою згідно додатку 4. Зразок заповненого протоколу приведено у додатку 5.

Переможці у загальнокомандному заліку визначаються серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів по сумі отриманих «золотих», «срібних» та «бронзових» медалей у всіх номінаціях Чемпіонату.

Для об’єктивності та неупередженості, при визначенні переможців у даному виді спорту існує правило відкидання найбільшої та найменшої суддівських оцінок (якщо суддів 5-ть і більше чол.). (Наприклад, якщо спортсменка отримала 50, 57, 60, 74, 90 балів, то сумуються лише бали 57, 60, 74, а бали 50 та 90 не враховуються).

Нагороди Чемпіонату

Збірні команди загальноосвітніх навчальних закладів - переможці у загальнокомандному заліку нагороджуються кубками та відповідними дипломами за 1-3 місце.

Переможці у номінаціях «соло», «дует», «квартет», «команда» нагороджуються медалями та дипломами за 1-3 місце.

«Кращий черлідер змагань» - учасниця, що отримала найбільший бал за свій сольний виступ (не залежно від номінації та віку).

«Приз єдності та патріотизму» Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (переможець визначається серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів та спортсменів).

«Краща група підтримки» - переможців визначає організаційний комітет Чемпіонату, за результатами вболівання груп підтримки загальноосвітніх навчальних закладів за свою збірну команду. При визначені переможців враховуватиметься їх активність, речівки та підготовлені наочні матеріали (плакати, значки, стрічки).

Сертифікат за участь отримують учасники, що не посядуть призові місця. Даний сертифікат дозволить пройти безкоштовний майстер-клас з черлідингу у двократної Чемпіонки Світу з черлідингу, семикратної Чемпіонки Європи з черлідингу, майстра спорту міжнародного класу Ольги Коробенко.

Умови фінансування змагань

Фінансування організації та проведення Чемпіонату здійснюються за рахунок коштів благодійних організацій «Благодійний фонд «Дніпровський» та «Благодійний фонд Маляревича».

Харчування та проїзд учасників кошторисом Чемпіонату не передбачаються.
Дата: 2015.03.02

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины