ХІV районний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями „Повіримо у себе”

11 листопада 2014 року о  14.00 годині за адресою: б-р. Перова, буд. 23 (в приміщені спеціальної школи – інтернат № 18 для слабочуючих дітей) відбудеться ХІV районний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями „Повіримо у себе”.

Шановні представники засобів масової інформації!  Запрошуємо Вас відвідати   ХІVрайонний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями

„ Повіримо у себе ”-  це свято щирої дитячої творчості.

У фестивалі братимуть участь близько 170 дітей та молодь з функціональними обмеженнями Дніпровського району, громадські організації «Школа Життя”, ГО «Джерела», Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями”, Територіальний Центр по роботі з дітьми з функціональними обмеженнями,  школи – інтернати  №  18 (для дітей з вадами слуху), № 26 (для дітей з розумовими вадами), ТОВ «Милосердя та інтелект»,  Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання (як гості фестивалю).

В програмі фестивалю:

виставка творчих робіт,

урочистий концерт дітей та молоді з особливими потребами,

виступи та привітання офіційних осіб,

нагородження учасників та переможців фестивалю.

Нам здається недостатнім залишити тіло і душу дітей в такому стані, в якому вони дані природою, - ми піклуємося про їхнє виховання і навчання, щоб хороше стало набагато кращим, а погане змінилося і стало хорошим…. Лукіан

Запрошуємо ЗМІ відвідати ХІV районний фестиваль для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Зробимо крок назустріч!!!

Дякуємо за співпрацю!!!

Організатори: Дніпровський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Благодійним фондом «Дніпровський», Міжнародною Благодійною Організацією «Посланець миру».

За сприяння: Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Початок реєстрації 0 13.30

Для подальшої співпраці звертайтесь

Капаницька Юлія

За тел.: 512-01-71
Дата: 2014.11.07

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины