Загальні збори учасників Фонду

6 жовтня відбулися Загальні збори благодійної організації "Благодійний фонд "Дніпровський" (президент Павленко Анатолій), на яких відбулась знакова подія, а саме: прийняття нових учасників Фонду - МГО "Молодіжна організація "АГАПЕ" (голова - Корман Олександр) і благодійного фонда підтримки культури та духовності України "Нові надії" (голова - Котвіцький Мирослав) та підписання з ними Меморандума про співпрацю.

На початку зазначених зборів відбулась пілотна презентація відеофільму про організований 13 вересня цього року БФ "Дніпровський" та Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією Фестиваль спорту та здорового образу життя.

На Зборах учасники Фонду також розглянули питання щодо проведення відкритого огляду конкурсу та Ярмарку соціальних проектів, послуг та технологій громадських та благодійних організацій, який планується провести з листопада 2014 р. та фіналом конкурсу у травні 2015 р. Учасниками Фонду були розглянуті інші поточні питання діяльності благодійної організації.

Висловлюємо особливу вдячність Свищуку Данилі Олександровичу, підприємцю, голові наглядової ради БФ "Дніпровський" за сприяння в організації та проведенні Загальних зборів Фонду.

 
Дата: 2014.10.07

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины