З Новим роком....

Шановні колеги, партнери та друзі!

Від щирого серця вітаємо вас та ваших рідних з Новим роком! Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Щиро бажаємо радості, миру, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює ваші серця!

Благодійна організація "Благодійний фонд "Дніпровський" підійшла до цих свят з новими здобутками і далекосяжними планами!

Так, у 2016 році нами було організовано та підтримано проведення понад 100 соціальних, культурних та спортивних заходів. Завдяки нам та нашим партнерам - колективним учасникам Фонду Благодійним фондом "Сердце до Сердце" і Благодійним фондом "Діти світу. Україна" були передані парти та стільці до учбових класів Київського технікуму готельного господарства та СЗШ №148, а в учбовому класі спеціалізованої школи – інтернат № 18 для слабочуючих дітей був постелений лінолеум. Більш ніж 2000 діточок та їх батьки, а це діти з особливими потребами та з багатодітних сімей, діти із категорійних сімей та сімей вимушених переселенців: діти-сироти, діти воїнів АТО змогли відвідати вистави цирку Кобзов, а також переглянути новорічну феєрію у Палаці "Україна" - "Скринька бажань"

Ми не зупиняємось на досягнутому, постійно розширюємо план наших заходів і відкриті для співпраці з новими інститутами громадянського суспільства. Але спочатку, за вашої допомоги, 07 лютого 2017 року, вже традиційно, у День народження Благодійної організації "Благодійний фонд "Дніпровський", під час благодійного святкового концерту, ми плануємо вшанувати та вручити найкращим учасникам Фонду, партнерам та благодійникам Почесну відзнаку "За благодійництво та співпрацю" за підсумками 2016 року у різних номінаціях.

Слідкуйте за новинами з 04 січня 2017 року на нашій офіційній сторінці в  інтернет та соціальних мережах: "Фейсбук" або "Вконтакті". Ми будемо згадувати разом з вами про заходи, які організовувались та підтримувались Благодійним фондом "Дніпровський", в яких можливо саме ви прийняли участь як організатор, учасник чи глядач. До 01 лютого 2017 року ви зможете проголосувати за найкращий захід року на офіційному сайті Фонду, а на сторінці Фонду у соціальних мережах: "Фейсбук" або "Вконтакті" додатково додати йому голосів. Голосуйте "лайками" та робіть МАКСИМАЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ своїх улюблених проектів та заходів Благодійної організації "Благодійний фонд "Дніпровський", або надсилайте на нашу електронну пошту: nominaciya@ukr.net його назву. А вже 7 лютого, під час благодійного святкового концерту саме ваш фаворит - співорганізатор відповідного заходу може отримати Почесну відзнаку "За благодійництво та співпрацю" за підсумками 2016 року у різних номінаціях.

ВІДДАМО СВОЮ ШАНУ ВСІМ, ХТО ЙДЕ ПО ЖИТТЮ СТЕЖИНАМИ ДОБРА!!!!
Дата: 2017.01.01

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины