Молодіжна громадська організація " Моральний кодекс”

Молодіжна громадська організація " Моральний кодекс” є добровільним неприбутковим об’єднанням громадян для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, творчих, спортивних та інших спільних інтересів.

Мета, завдання та напрями діяльності Організації.

Головною метою діяльності Організації є:

-    соціально-економічна та соціально-психологічна адаптація молоді шляхом розвитку волонтерського руху, реалізації соціальних, економічних, освітніх, культурних, спортивних, оздоровчих та інших суспільно-корисних проектів і програм;

-    налагоджування тісної співпраці з органами культури та спорту та іншими державними органами Державної влади.

-  виховання у молоді позитивних рис характеру, патріотизму, цінності до національної культури, здорового способу життя, та розвитку моральних цінностей;

-  участь та розповсюдження заходів спрямованих на заборону вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв та тютюнопаління.

- сприяння вихованню й утвердженню у життя порядності, почуття відповідальності за майбутнє своєї держави, а також участі у заходах, спрямованих на благоустрій міста Києва.

Громадська організація «Моральний кодекс» працює в Дніпровському районі Києва з січня 2009р.

Нами спільно з Благодійний фонд «Твоє майбутнє» , БФ «Допомога та підтримка» та Громадські організації: «Ліга здорової молоді»,  «Чесна та свята країна» були проведені благодійні заходи:

 • 18 липня 2009 разом з Дніпровською районною адміністрацією проведена акція «Чисте узбережжя» на березі річки Десна
 • Громадською організацією «Моральний Кодекс» разом із с/ш №234 та батьківським комітетом було проведено акцію по прибиранню узберіжжя Десенки 14.05.2011. На акції були присутні члени ГО «Моральний Кодекс» : Калінчук Юрій Іванович ,Стецюра Денис, Хамучинський Михайло,народний артист України Бендерець Василь, школярі у кількості 70 (дітей та батьків), був присутній представник служби благоустрою Дніпровського р-ну.Комунальною службою Дніпровського р-ну було надано трактор для вивезення сміття . Було зібрано близько 3 тон сміття з узбережжя ,з пляжної зони.
 • 1.05.2010 та 02.05.2010 проводили акції поряд із магазином «Сільпо», збирали продуктові набори як благодійну допомогу для ветеранів на честь Дня перемоги
 • 07.05.2010 за адресою Челябінська 7, разом з Дніпровською адміністрацією та з  Дніпровською районною радою ветеранів був проведен концерт та вручені продуктові набори(в кількості 200шт) ветеранам Дніпровського району
 • 6.05.11- 8.05.11 – збір продуктових наборів
 • 10.05.11.- 25.05.11- поздоровлення        

Акцію проводила Всеукраїнська громадська організація «Україна- Країна Героїв». Волонтери ВГО збирали продуктові набори біля супермаркетів «Велика Кішеня». Звертаючись до покупців магазину ми пропонували їм зробити додаткову покупку для ветеранів ВВВ , які не можуть пересуватися і знаходяться вдома. Люди з порозумінням відносилися до пропозиції і приймали участь в благодійному заході . Нами було зібрано продуктових наборів на 500 ветеранів ВВВ.

 • Наступним кроком було розвезти продуктові набори за призначенням. Київська Рада Ветеранів надала ВГО адреси , за якими і було доставлено благодійну допомогу. В один продуктовий набір входило « 1л-олії , 1кг – гречки, 1кг-цукру, 1кг – гороху, 1уп. Чаю, 1уп. Печива, цукерки».
 • До розвезення пайків приєднався міжнародний фонд « Фонд волонтерів». Вони запросили зірок української естради Віталія Козловського та Міку Нь`ютон , які також заходили до ветеранів і надали їм благодійну допомогу.
 • Також фондом було надано ресторан « Козачок» , де 30 ветеранів , повертаючись з параду , були запрошені на благодійний обід . Дуже зворушувало серце подяки від ветеранів організаторам заходу ВГО « Україна – Країна Героїв» та « Фонду волонтерів».
 • 9 травня 2010p разом з Дніпровською адміністрацією приймали участь у виступах на святковому концерті на концертному майданчику парку «Перемога» за адресою: м.Київ, б-р Перова,2.  присвячений до «Дня Перемоги».
 • Нами Спільно з Благодійний фонд «Твоє майбутнє» та Громадські організації: «Ліга здорової молоді»,  «Чесна та свята країна , ГО «УКДЦ», з  Дніпровською районною радою ветеранів 14.11.2010р.  проведена благодійна акція, присвячена 66 річниці звільнення Києва від фашистських загарбників (06 листопада 1943 р.), для  ветеранів одиноких, малозабезпечених та учасників війни  Дніпровського району м. Києва, якими ми опікуємося.

Програма заходу включала в себе: Виставу, виступів майстрів мистецтв,  а також були врученні, присутнім ветеранам, продовольчі набори(в кількості 200шт), у якості благодійної допомоги.

 • 15.12.2010 ГО «Моральний Кодекс» було проведено акцію  по збору подарункових наборів для дітей Дніпровського р-ну із малозабезпечених та кризових сімей. В акції приймали участь учні с/ш №234 та волонтери ГО «Моральний Кодекс». Дніпровським відділом  сім`ї та молоді були надані списки багатодітних ,малозабезпечених та кризових сімей Дніпровського р-ну.
 • До дня Святого Миколая були запрошені діти разом із батьками , яким була показана вистава Мрія , після показу всі мали можливість помолитись і запросити нашого Господа Ісуса Христа до своїх сердець. На виході  150 дітей отримали  подарункові  набори від волонтерів ГО. Всі залишилися дуже задоволені і щасливі.

За період з  2013-2014 рік «Моральний кодекс» здійснив такі заходи.

 • ДЕНЬ  ЗАКОХАНИХ 14 ЛЮТОГО 2013р.
 • СВЯТО З ПРИВОДУ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЖІНОК 8 БЕРЕЗНЯ 2013р.
 • СВЯТО ДО ДНЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ  29 ЧЕРВНЯ 2014р.

 

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины