Громадська організація «Здорова нація – сильна країна»

Міська громадська організація «Здорова нація – сильна країна» запобігає поширенню серцево-судинних захворювань серед населення у нашій країні. Заснована у 2009 році. Згідно даних Міністерства охорони здоров’я України, Україна займає одне з провідних місць у Європі по захворюваності та смертності від хвороб органів кровообігу таких як інфаркти та інсульти.

Мета діяльності: проводення благодійних акції по районах міста Києва під назвою «Збережи своє здоров’я».

ГО співпрацює з різними аптеками міста і вимірює в них артеріальний тиск усім бажаючим, надає людям безкоштовні медичні консультації та запрошує їх на профілактичні семінари. Семінари проводяться у районних поліклініках.

Організація створила клуб здорового способу життя у даному районі, який успішно функціонує. Основна діяльність організації проводиться в Дніпровському районі столиці.

Також ГО організовує різноманітні акції серед населення з пропаганди здорового способу життя, здійснює профілактику негативних явищ по школах.

За чотири роки існування організація провела більше 60 акцій, допомогла більше 20 000 людей.

Разом з організацією Партії регіонів Дніпровського району ГО «Здорова нація – сильна країна» працює по трьом проектам:

«Збережи своє здоров’я», «Клуб здорового способу життя», «Чистий район». Керівник організації – Дзявулько Олена Анатоліївна, лікар-терапевт першої категорії, член Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, заступник голови громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.

У 2009 р. нагороджена Подякою київським міським головою за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм.

У 2011 р. нагороджена Грамотою за самовіддану політичну та трудову діяльність, за активну участь у реалізації реформ, які проводять Президент та Уряд України.

У 2012 р у Міжрегіональній академії управління персоналом склала кандидатські іспити за спеціальністю «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку» і захистила докторську дисертацію в галузі міжнародних відносин.

Отримала науковий ступень доктора філософії в галузі міжнародних відносин.

Контакти Lenadz@ukr.net т. (063) 483-86-63

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины