Про нас

Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський» створена 07 лютого 2010 року і є неприбутковою благодійною організацією.

Наша мета:

надання благодійної підтримки мешканцям та гостям  м. Києва.

Основне завдання Фонду:

надання благодійної допомоги, спрямованої на задоволення та захист соціальних, правових, економічних, творчих, духовних інтересів мешканців та гостей міста Києва.

 

Керівництво фонду

Павленко Анатолій Микитович

         Президент Фонду

57 років, українець, одружений. Має двох доньок. З 1999 року проживає в Дніпровському районі м. Києва.

В липні 1999 року прийнятий на роботу в Державний центр соціальних служб для молоді Міністерства сім`ї та молоді України на посаду першого заступника директора.

В січні 2003 року переведений на роботу в Секретаріат Кабінету Міністрів України на посаду головного спеціаліста сектору з питань спорту, молоді і туризму.

З 2004 року працює в Апараті Верховної Ради України на посаді помічника-консультанта народного депутата України Ларіна С.М., а з квітня 2012 року на посаді помічника-консультанта нардепа України Гусарова С.М.

З січня 2011 року по квітень 2014 року працював спочатку керівником апарату, а потім заступником голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

 В 2006 році обраний депутатом Дніпровської районної у м. Києві ради 5-го скликання. Під час депутатської каденції був заступником  голови постійної комісії з питань сім`ї, молодіжної політики, освіти, культури, спорту (2006-2008 рр.),  членом постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської етики, законодавства та правопорядку (2008-2010 рр.). Очолював тимчасову контрольну комісію для розробки заходів щодо недопущення погіршення економічної і соціальної ситуації в Дніпровському районі м. Києва в умовах фінансово-економічної кризи та підвищення життєвого рівня мешканців. Автор Регламенту Дніпровської районної в м. Києві ради.

Нагороджений орденом «Знак Пошани» (1986 рік), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (1999 рік), Грамотою Президента України (2003 рік), Почесними грамотами Міністерства у справах сім`ї і молоді, Подякою Київського міського голови, Подякою голови Дніпровської районної в м. Києві ради, Подякою Голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Веде активну громадську діяльність. Почесний Президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація трудових об`єднань молоді України», засновник та Президент Благодійного фонду «Дніпровський».

Свищук Данило Олександрович

Голова наглядової ради

Народився 28 січня 1969 року у м. Києві. Маю доньку та сина.

Трудову діяльність розпочав у 1989 р., апаратником київського заводу «РІАП». З 1990 по 1994 рр. працював експедитором МП «Біорад». Потім два роки директором МП «Олена». З 1997 року – директор ТОВ «Дніпрянка».

З шкільних років зрозумів велику значимість спорту і до цих пір, майже щодня, впевнено почуває себе в сідлі спортивного велосипеду і спортивного мотоциклу.

Засновник і голова наглядової ради благодійного фонду «Дніпровський», член оргкомітету Свято-Георгіївського Міжнародного Православного Фестивалю Культури та Творчості.

 

Наші статутні та реестраційні документи.

 

Ми відкриті до співпраці з іншими інститутами громадського суспільства.

Маємо впевненість, сили і досвід для того, щоб разом з Вами перетворити місто на справжню, квітучу, європейську столицю України.

Треба лише зробити конкретні, але відповідальні кроки.

Справжнє щастя, коли ти хоч частинку можеш дати комусь.

 

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины