Марафон добра до Дня фізичної культури та спорту

"Благодійний фонд "Дніпровський" завжди приділяв особливу увагу пропаганді спорту та здорового способу життя. В рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня та святкування Дня фізичної культури та спорту учасники Фонду взяли участь в урочистостях, присвячених  цій події.

Президент БФ "Дніпровський" (Анатолій Павленко) взяв участь в урочистому відкритті стадіону в мікрорайоні "Райдужний" (Спеціалізована школа № 234).

В цей же час Віце-президент БФ "Дніпровський"  (Сергій Мітюк) побував у підлітковому клубі спортивного спрямування «Ровесник» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району міста Києва (керівник Олександр Бовсуновський), де подарував майбутнім спортсменам незамінний інвентар для спортивного залу - спортивні мати, що були надані колективним учасником Благодійного фонду "Дніпровський" Всеукраїнською професійною спілкою працівників фізичної культури та спорту (голова Вадим Циганок). Також всі дітки, які були присутні у підлітковому клубі "Ровесник" одержали на згадку про свято набір кольорових олівців.

12 вересня об 16-00 в парку культури та відпочинку "ПЕРЕМОГА" (бул. Перова, 2) відбудеться ІІІ Фестиваль спорту та здорового способу життя, який організували Благодійна організація "Благодійний фонд "Дніпровський" та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.


Дата: 2015.09.11

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины