XVI Спартакіада студентської молоді Дніпровського району: змагання з настільного тенісу

30 листопада 2017 року в спортивній залі Київського державного коледжу туризму і готельного господарства ( вул. Жмаченка, 26) відбулися змагання з настільного тенісу, які є третім етапом XVI Спартакіади студентської молоді Дніпровського району міста Києва. Традиційно організаторами змагань виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський».

Турнір пройшов в цікавій, напруженій та безкомпромісній боротьбі. Згідно з регламентом змагань до складу команд входили одна дівчина і двоє юнаків. Перше місце вибороли господарі, команда Київського державного коледжу туризму та готельного господарства, у складі Дмитра Федоряки, Владислава Золотаревича та Алли Сулим. Друге місце зайняла команда Вищого професійного училища № 25. Третє місце здобула команда державного вищого навчального закладу «Київський механіко-технологічний коледж». Також суддівською колегією було обрано найкращих гравців змагань. Ними стали: Дмитро Федоряко (Київський державний коледж туризму та готельного господарства) та Олеся Ломакіна (Київський механіко-технологічний коледж).

Довідково: 

Програма Спартакіади складається з 5 видів змагань. Наступний четвертий етап XVІ Спартакіади студентської молоді Дніпровського району міста Києва – змагання з баскетболу, які відбудуться в березні наступного року.


Дата: 2017.11.30

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины