Увага! Голосуємо за найкращий проект року....

ГОЛОСУВАННЯ ЗА НАЙКРАЩИЙ ПРОЕКТ (ЗАХІД) РОКУ РОЗПОЧАТО!

07 лютого 2018 року, у День народження Благодійної організації "Благодійний фонд "Дніпровський", збирає своїх друзів для того, щоб разом відсвяткувати черговий рік співпраці, підвести підсумки минулого року та згадати разом про найяскравіші миттєвості заходів, які організовувались та підтримувались Благодійним фондом "Дніпровський" та його партнерами.

Традиційно, ми запрошуємо на свій День народження, в коло наших друзів, хто разом з нами перевернув чергову історичну сторінку життя Фонду, хто долучився до всіх наших справ як організатор, учасник чи глядач наших проектів чи заходів.

Сьогодні, ми звертаємось саме до Вас, допоможіть нам обрати найкращий проект чи захід року. Саме ви є головними в оцінці нашої діяльності, результатом якої у 2017 році проведено близько 100 соціальних, культурних та спортивних заходів та проектів.

З 03 січня по 02 лютого 2018 року ви зможете проголосувати за найкращий захід 2017 року від БФ "Дніпровський" на нашому офіційному сайті , а через соціальну мережу ФЕЙСБУК додатково додати йому голосів запрошуючи своїх друзів підтримати уподобані вами заходи (проети). Робіть МАКСИМАЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ (важливо, постіть назву заходу (проекту) та посилання для голосування: bfdnipr.com/news/view/189) обраних вами заходів та проектів Благодійної організації "Благодійний фонд "Дніпровський".

А вже 7 лютого, під час благодійного святкового концерту (де він відбудеться буде оголошено 01 лютого 2018 року) вшануємо та вручимо найкращим учасникам Благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський», партнерам та благодійникам Почесну відзнаку БФ «Дніпровський» - "За благодійництво та співпрацю" за підсумками 2017 року у різних номінаціях.

Про проекти та заходи, які номіновані та були організовані Благодійною організацією «Благодійний фонд «Дніпровський», ви можете дізнатися в розділі "НОВИНИ" крокуючи його сторінками, де ви зможете ознайомитись з усіма проектами (заходами), які проходили у 2017 році або знайомтесь з ними на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбуці.

Проекти, що наберуть найбільшу кількість Ваших голосів і стануть претендентами на вручення Почесної відзнаки БФ "Дніпровський".  А проекти-переможці будуть визначені Правлінням БФ "Дніпровський" та оголошенні під час урочистостей з нагоди Дня народження Благодійної організації "Благодійний фонд "Дніпровський".

Увага! В ЦЬОМУ РОЦІ ВИ МОЖЕТЕ ПРИ ГОЛОСУВАННІ ВІДДАТИ СВІЙ ГОЛОС

ЗА ДЕКІЛЬКА ПРОЕКТІВ ОДНОЧАСНО!!!

Найкращий проект БФ "Дніпровський" - 2017
Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту
Турнір з міні-футболу на Кубок Дніпровського району м.Києва...
Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з футболу...
Відкритий турнір з міні-футболу на «Кубок незалежності України»
Чемпіонат Дніпровського району м. Києва з черліденгу
Чемпіонат черлідерів м. Києва та Київської області
Спартакіада студентської молоді Дніпровського району м. Києва
Відкритий Кубок клубу туристів «Робінзон»
Турнір з міні-футболу на Кубок “Захисник України”
Чемпіонат Дніпровського р-ну м. Києва з "Комбат самозахист"...
Турнір з флорболу "Дніпровець"...
Фестиваль спорту та здорового способу життя...
Фестиваль-конкурс вокалістів «Дніпровський зорепад»
Фестиваль театрального мистецтва «Маска»
Хореографічний фестиваль-конкурс «Дніпровська феєрія танців»...
Всеукраїнський Фестиваль «З любов’ю до життя»...
Хореографічний фестиваль-конкурс «Новорічна феєрія танців»
Виставка- конкурс творчих робіт дітей «Моя мрія»
«Фольклорно-етнографічний огляд «Українські вечорниці»
День молоді,фестиваль талановитої молоді Дніпровського р-ну...
Смотреть Результаты

 

ВІДДАМО СВОЮ ШАНУ ВСІМ, ХТО ЙДЕ ПО ЖИТТЮ СТЕЖИНАМИ ДОБРА!!!!


Дата: 2018.01.02

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины