Кубок "Захисника України" знову у Дніпровського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві...

З 02 по 04 грудня 2016 року у спорткомплексі НВК «Домінанта» (вул. Юності, 3)  пройшов V турнір з міні-футболу на Кубок «Захисник України» серед команд установ та організацій Дніпровського району міста Києва.

Проводити цей турнір стало доброю спортивною традицією напередодні дня Збройних Сил України, вшановуючи наших захисників.

Засновниками та організаторами V турніру з міні-футболу на Кубок «Захисник України» є Благодійна організація "Благодійний фонд "Дніпровський" та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

В цьому році Турнір приніс чимало несподіванок. Так, його дебютант - команда управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації стала справжнім відкриттям цього року й своєю грою принесла чимало неприємностей своїм іменитим суперникам. А ось традиційний учасник Кубку, команда Київської місцевої прокуратури № 4 несподівано взагалі не з’явилась на змаганні.

А переможцями ювілейного V турніру з міні-футболу на Кубок «Захисник України» стала команда Дніпровського РУ ГУ ДСНС  України в м. Києві, які вже стали двократними володарями перехідного трофею після того, як у фінальній грі перемогли команду Дніпровського районного управління поліції ГУ Національної поліції в місті Києві з рахунком 5:2. Команда районної поліції в підсумку посіла почесне друге місце. На третю сходинку турнірного п’єдесталу пошани піднялися дебютанти турніру – команда управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, гравці якої у півфіналі зіграли в основний час внічию (3:3) з командою управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (володарем Кубка «Захисник України» у 2013 та 2014 роках), але за післяматчевими пенальті з рахунком 4:3 обіграли її.

Кращим вратарем турніру визнаний гравець команди Дніпровського РУ ГУ ДСНС  України в м. Києві В’ячеслав Семенко, який загалом пропустив лише 6 м’ячів. Кращим гравцем Турніру став нападаючий команди управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Мальцев, який забив у турнірі 9 голів.

Переможців і всіх учасників турніру привітали і вручили нагороди очільник району Петро Онофрійчук, президент благодійного фонду «Дніпровський» Анатолій Павленко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Василь Ільєнко.

Організатори вручили головному судді змагань Андрію Приятелю пам’ятну статуетку та подяку за значний  особистий внесок у проведення змагань.

Організатори висловлюють велику вдячність за допомогу в підготовці та проведенні Кубку «Захисник України» депутатам Київради Ярослава Горбунову та Олені Овраменко, компанії «Рейгард» (директор Роман Кривицький), керівникам установ та закладів Дніпровського району міста Києва, команди яких прийняли участь у Турнірі, а також особливу вдячність нашому постійному та надійному партнеру НВК "Домінанта" (директор Світлана Уфімцева).