Відлуння урочистостей з нагоди 71-ї річниці Перемоги у ІІ Світовій війні...

Минають роки... Все меньше і меньше залишаються ветеранів, учасників бойових дій ІІ-ї Світової війни. Вшановувати їх - святий обов'язок кожного з нас.

З нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі Благодійною організацією "Благодійний фонд "Дніпровський" (президент Анатолій Павленко) разом з управлінням праці та соціального захисту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (начальник Олександра Соя), Територіальним центром соціального обслуговування Дніпровського району міста Києва (в.о. директора Людмила Рудковська ) 4-6 травня 2016 року в Березняківському, Центральному та Русанівських відділеннях ТЦСО, а також в спеціалізованій школі № 120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу (директор Валентина Почтар) проведено святкові "блакитні вогники".

На них були запрошені ветерани - учасники бойових дій ІІ-ї Світової війни, які перебувають на надомному обслуговуванні ТЦСО і мали фізичну силу та бажання.

Їх вітали з Днем Великої Перемоги Президент БФ "Дніпровський" Анатолій Павленко, начальник  управління праці та соціального захисту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Соя та виконуюча обов'язки директора ТЦСО Дніпровського району міста Києва Людмила Рудковська.

Для шановних гостей, у виконанні учасників вокальної студії Березняківського відділення ТЦСО Дніпровського району міста Києва під керуванням Тетяни Каленської, хору "Вербиченька" Центрального відділення ТЦСО Дніпровського району міста Києва під керуванням Миколи Олійника та театральної студії Русанівського відділення ТЦСО Дніпровського району міста Києва під керуванням Олени Славинської лунали пісні та вірші воєнних часів.

Благодійна організація "Благодійний фонд "Дніпровський", завдячуючи ТОВ "Київміськвторресурси" (засновник Ольга Малахова-Чуднер) та громадському діячу Григорію Москаленку, надали 71 ветерану - учаснику бойових дій у ІІ-й Світовій війні  подарункові набори з продуктами харчування та миючими засобами.

Тисяча ветеранів війни Дніпровського району столиці отримали вітальні листівки «З Днем Перемоги» за підписом голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та президента БФ "Дніпровський".

Весь колектив Благодійної організації "Благодійний фонд "Дніпровський", користуючись нагодою, ще раз вітає наших шановних ветеранів та всіх дніпровчан зі святом Перемоги та бажає довгих років життя і мирного неба над головою.


Дата: 2016.05.17

Допомога

Ваша допомога нашим проектам
Свята України

Календарь Украины